על המותג

RANNY הוא מותג לעיצוב קולציה לתינוקות עם הדגש ויתרון גראפי מובהק בעל פילוסופיה פשוטה המדברת על עיצוב חדשני ונוחות.

רן שבני, מעצב המותג עיצב קולקציה מגוונת המטשטשת את גבולות המגדר-מוצרי יוניסקס הפונה למגוון לקוחות תוך שימת דגש על כתב יד ייחודי.

"מה שמוביל אותי בעיצוב המוצרים קודם כל הוא נושא הנוחות, נושא החשוב ביותר כשמעצבים מוצרים לתינוקות דרך עיצוב המוצר והשימוש בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה. הנושא השני בו אני מתחשב בתהליך העיצוב הוא שהמוצר ישתלב באווירת הבית המודרני ועל כן פלטת הצבעים מאוד שקטה ומינורית".

ערכי הליבה

מונע מאהבה

RANNY מקבל השראה מאהבה ללא גבולות בין התינוק להוריו. אהבה זו, שהיא רגש של תחושת חיבה עזה, מהווה בסיס לקולקציה ומשתקפת בכל פריט ופריט דרך שימת לב לפרטים הקטנים, לאסתטיקה ונוחות.

 
Ranny Baby - שני חיתולי טטרה מודפסים

נוח וטבעי

קולקציה המיוצרת מחומרים טבעיים רכים היוצרים נוחות אינסופית גם להורים וגם לתינוק.

אנו משתמשים ב 100% כותנה במשקל קל. האריגה הפתוחה של הבד מאפשרת זרימת אויר תקינה ומפחיתה את הסיכון להתחממות יתר, תכונה שעוזרת לשמור על תינוקך נוח ובטוח.

ידידותי לסביבה

RANNY משתמש לאריזת המוצרים בחומרים ממוחזרים-בנייר חום ושקית ניילון מתכלה. כך אנו שומרים על הסביבה ויוצרים עולם נקי יותר לדור העתיד.

החזון

מה הוא חזון? חזון זו מטרת החיים, תמונה המנצחת שאליה אנחנו רוצים להגיעחזון הוא חלום שמתורגם לאיזשהו מצפן שמעצים אותנו, נותן לנו כיוון, מכוון אותנו.

החלום שלנו הוא להיות חלק ממשפחה, גידול ילדים. להיות השראה עם מוצרים רב תכליתיים המביאים חיוך ושמחה בחייו של כל ילד וילדה.

ההשראה

ההשראות לעיצוב ההדפסות בקולקציה נלקחות מעולמות ממלכת בעלי החיים, עולמות החלל ומערכת הכוכבים ומעולמות הגיאומטריה במרחב התלת ממדי. המוצרים הינם מוצרי צריכה הנדרשים בכל בית. שימוש בבדי טטרה רכים ונושמים, בדי פיקה רכים ומלטפים ובדי מגבת רכים ונעימים למגע בעלי כושר ספיגה גבוה עם דוגמאות גקארד.

סל הקניות
גלילה למעלה